Kosmetický salon Goddess svým klientům v Praze nabízí zcela novou inovační přístrojovou metodu obnovy, čistění a omlazení kůže Aquapeeling. Aquapeeling normalizuje koloběh vody již během první procedury, očistí kůži od odumřelé vrstvy epidermis, ucpaných pórů, akné a pupínků, spustí regenerační a obnovující procesy. Člověk pak cítí, že jeho kůže je svěží, zvlhčená a samozřejmě mladší.

Proč je třeba absolvovat proceduru peelingu kůže pravidelně?

S přibývajícími roky začínají regenerační procesy v organismu probíhat pomaleji než v mládí. Lidská kůže se skládá z několika vrstev. Ve vrstvě zvané škára se nacházejí kapilární sítě a nervová zakončení. Právě tato vrstva je odpovědná za produkování kolagenu a elastinu.

Bazální membrána a epidermis jsou horní vrstvy kůže, které jsou s přibývajícími lety zranitelnější vůči vnějším faktorům, růst nových buněk se výrazně zpomaluje, a tak se objevují vrásky, mikrotrhliny, zhoršuje se zásobování pojivové tkáně a stav kůže se výrazně zhoršuje.

Peeling pomáhá aktivovat přirozené regenerační procesy a tvoření nových buněk.

Peeling je obvykle poměrně nepříjemná a bolestivá procedura, po níž musí následovat určitá doba na zahojení kůže. Jedná se totiž o mechanické i chemické působení, po němž kůže opuchne a zčervená.

Není náhoda, že odborníci z kosmetického salonu Goddess dávají přednost Aquapeelingu. Po tomto druhu peelingu se totiž podobné problémy nedostavují.

Na kůži se působí pomocí vody a vzduchu, které se aplikují pod vysokým tlakem pomocí zvláštních bezkontaktních nástavců.

Aquapeeling pomáhá se zbavit vrásek, pih, pigmentových skvrn, vyrážek a povrchových pupínků.