GeneО+ lze považovat za skvost izraelského kosmetického průmyslu. Přístroj, který představila společnost Pollogen, spojuje tři nejnovější a nejaktuálnější technologie: karboxyterapii, radiofrekvenční lifting a ultrazvuk.

Díky přístrojovým procedurám prováděným přístrojem GeneO+ lze pokožku vyčistit do hloubky, aplikovat do podkožních vrstev unikátní složky a okysličit kůži.

Jedná se o bezinjekční procedury, které jsou mimořádně účinné. Navíc nevyžadují žádné období hojení.

Exkluzívní a jedinečné sady Vám garantují bezpečnost, sterilitu a vyhovují všem hygienickým normám.

K výhodám kosmetického přístroje GeneO+ patří:

  • Delikátní a efektivní ošetření kůže;
  • Okamžitý účinek bez nutnosti absolvovat období hojení;
  • Efektivní vypínání a zesvětlení kůže;
  • Unikátní složení napomáhá absorpci výživných prvků;
  • Náprava stop po stresu, únavě a nespavosti.

Základem technologie GeneO+ je efekt Bora, který byl objeven na začátku 20. století. Zvýšená koncentrace CO2 umožňuje urychlit proces výměny kyslíku ve tkáních. Výše uvedené se nazývá karboxyterapie.

Při této proceduře se používá tzv. Capsugen, což je kapsle s hydrogenuhličitanem sodným a kyselinou citronovou. Reakce, která vzniká kontaktem kapsle s gelovým základem bohatým na výživné látky a mikroprvky, vyvolává odštěpení kyslíku a pěnění. Díky tomu dojde k aktivování procesů výměny a regenerace a lépe se vstřebají vitamíny a minerály.

Jaké procedury se provádějí s pomocí přístroje GeneO+
OxyGeneo
  — hlavní procedura, při níž se používá GeneO+. Během této procedury dochází k aktivování všech hlavních funkcí tohoto zázraku izraelské kosmetologie a daří se dosáhnout účinku „3 v 1“: exfoliace (vyčištění kůže do hloubky), nasycení buněk kyslíkem a lepšího vstřebávání kosmetických prostředků. K základním efektům procedury patří:

  • Vytvoření ideálních podmínek, aby do podkožních vrstev mohly proniknout výživné, vitamínové a minerálové komplexy;
  • Normalizace a aktivace podkožní výměny kyslíku;
  • Okamžité zlepšení stavu pokožky;
  • Vyrovnávání barvy a struktury pokožky.

Radiofrekvenční lifting TriPollar RF se používá k celkové péči o kůži. Tato technologie léčí bezpečně a bezbolestně všechny typy kůže. Díky dané proceduře se daří snížit do značné míry počet vrásek, posílit pružnost kůže, zahájit regenerační procesy, vyrovnat kontury obličeje.

Ultrazvuk (Ultrasound) zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje rychlost procesů výměny, kůže je déle vláčná. Používá se s úspěchem k ošetřování všech typů kůže. Ovlivňuje kvalitu a rychlost vstřebání aktivních sérových komponentů, zužuje rozšířené póry, zmenšuje otoky v oblasti očí.