Hlavní látkou, která během procedury působí, je uhlík. Nanočástice oxidu uhličitého pod působením laseru a fotoomlazování nepokrývají pouze povrch kůže, pronikají totiž rovněž do hloubky epidermis a mají nesporné čistící účinky.

Laserové paprsky napomáhají v čištění odumřelých vrstev buněk a mají vypínací účinek, stimulují produkci kolagenu a syntézu elastinu. Pokožka se tak sjednocuje nejen z hlediska barvy, ale i struktury.

Indikace

Hlavní indikací k provedení této procedury je především boj s příznaky stárnutí. Kromě toho se podobné kosmetické zákroky používají k léčení kožních onemocnění, např. akné, červenání kůže, pupínků a mnohých jiných.

Zlepšení lze sledovat již po absolvování první procedury.

Mnohé druhy kosmetického působení zanechávají na kůži stopy v podobě podráždění či zčervenání. Od karbonového peelingu nic takového nečekejte.

Ne nadarmo se této proceduře říká „hollywoodská očista“. Díky ní se kůže dostane do ideální formy prakticky okamžitě.

Jedna z nejčastějších otázek, na kterou se klienti kosmetického salonu Goddess ptají, zní: Co si mám raději vybrat, čištění, nebo peeling?

Karbonový peeling má na stav kůže skvělý vliv: vede k včasnému otevření pórů a jejich okamžitému zúžení, čistí epidermis od odumřelých buněk a jiných nečistot, aktivuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, zrychluje regenerační procesy, normalizuje výměnu lipidů, ničí škodlivé mikroorganismy, pomáhá účinně bojovat s příznaky stárnutí kůže, pokožku vyrovnává, zpevňuje, zvláčňuje a zesvětluje.

Výhody

Karbonový peeling nemá žádná věková omezení. Pomáhá zvítězit nad změnami kůže, k nimž dochází v dospívání (akné, zčervenání, pupínky), zbavit se jizev, stop po akné, vrásek. Kůže je opět hladká a pružná.

Karbonový peeling je bezbolestná procedura, která působí ihned a člověk při ní nezažívá žádné nepříjemné pocity, navíc na kůži nezanechává žádné negativní stopy. Pokud je nezbytné, aby se Vaše kůže dostala do ideální formy za pouhých několik hodin, tato služba je geniální možnost, která překoná dokonce i ta nejodvážnější očekávání.

Nezávislost na ročním období.

Je jedno, zda venku pálí slunce, či vane studený vítr! Počasí nemá na provedení této procedury žádný vliv.

Absence kontraindikace stran genderu.

Tuto metodu mohou se skvělými výsledky podstupovat muži i ženy.

Všestranný účinek.

Karbonový peeling poskytuje účinek několika různých druhů kosmetického působení dohromady, díky tomu šetří Váš čas. Stačí absolvovat několik seancí a kůže se skvěle pročistí a omládne, čímž dosáhneme neuvěřitelného ozdravného účinku.

Cena.

Karbonový peeling vděčí za svou popularitu především své ceně. Mnohé metody, které omlazují za pomoci laseru a jsou stejně účinné, jdou daleko nákladnější.

Minimální kontraindikace.

Nesmíme zapomínat na to, že během seance se kůže poddává určitému chemickému vlivu. V kosmetickém salonu Goddess si můžete domluvit schůzku se zkušeným specialistou a poradit se ohledně možné kontraindikace.