O čem ženy sní? Tato otázka trápí mnoho mužů a dokonce i ženy samotné již od prapočátku věků. Přitom je to tak jednoduché! Každá žena chce být věčně mladá a přitažlivá. Přeje si, aby její kůže zářila zdravím, byla hladká a pěstěná, aby měla přitažlivý dekolt a krásy jejích něžných paží si všímali všichni okolo… Aby při pohledu do zrcadla začala žárlit na samu sebe. Za posledních dvacet let došlo v kosmetologii k ohromnému technologickému pokroku, díky němuž lze ženám i mužům nabídnout celou řadu bezpečných a bezbolestných metod zkrášlení jejich zevnějšku.

Základní koncepce kosmetického salonu Goddess ctí pravidlo: „Rychle! Bezbolestně! Efektivně!”

Praxe dosvědčuje, že právě díky těmto třem složkám lze dosáhnout zaručených výsledků za krátkou dobu.

  • Žijeme v moderním velkém městě, a tak víme, jak velký význam má čas. Zdá se, že nám stále nějakých deset minut schází. Proto svým klientům nabízíme online rezervační systém a každou minutu strávenou v našem salonu se snažíme maximálně využít.
  • Jedním z nejdůležitějších požadavků klientů 21. století je bezbolestnost. Procedury nesmí být nepříjemné a v žádném případě nemají klienta bolet. Přístrojová kosmetologie se vyhýbá používání injekcí, dlouhému období hojení a můžete se během nich uvolnit, odpočinout si a dokonce si i pospat.
  • Efektivita. Nejmodernější přístrojová kosmetika vykazuje takové výsledky, že je lze srovnat s účinky omlazujících jablíček či živé vody, které známe z pohádek. Díky značkové kosmetice čelních společností, profesionálnímu vybavení a vysoce kvalifikovaným odborníkům můžeme skutečně dosáhnout pohádkových a až neuvěřitelných výsledků.

V kosmetickém salonu Goddess naleznete vše, co moderní žena potřebuje. Nabízíme Vám nejmodernější efektivní, bezbolestnou, uklidňující přístrojovou kosmetiku, příjemné ceny, bezpečnost a sterilitu, moderní UV lampy, německé a korejské kosmetické přístroje a rovněž kvalitní a přírodní kosmetiku věhlasných světových značek.

Budete mít radost z vysoké úrovně a kvality klasických služeb, tj. manikúry, pedikúry a epilace. Pokud podstoupíte veškerou nabízenou péči o nehty, vlasy a tělo, za několik hodin se tak splní vaše nejodvážnější tužby. Díky příjemně zařízenému interiéru a uvolňující atmosféře se u nás budete cítit jako bohyně.

Máme své klienty rádi a vážíme si jich, proto se jim vždy snažíme nabídnout jen ty nejvýhodnější varianty služeb: od klubových karet pro stálé klienty až po pružný systém slev, pokud v našem salonu absolvujete několik procedur.

Kosmetický salon Goddess se nachází přímo v centru katastrálního území Karlín hlavního města Prahy v nové pasáži Karolina Plazza: jen 5 minut chůze od stanice metra Křižíkova a pouze 15 jízdy do centra Prahy. Dlouhého hledání parkovacího místa se bát nemusíte, zaparkovat můžete zdarma v podzemní garáži obchodu Lidl.