Permanentní make up

Tetovací technika Akvarel je jednou z nejestetičtějších technik permanentního make-upu rtů. Je to nejpopulárnější metoda, jelikož právě díky ní lze dosáhnout složitějších dekorativních efektů.

Akvarelová technika je velmi složitá, a proto ji vykonávají jen opravdoví profesionálové s náležitou kvalifikací a zkušenostmi z oblasti koloristiky. Nejnáročnější je výběr barvy pigmentu. V této technice se totiž nepoužívají jasné odstíny – přednost dostávají poloprůhledné, které po dokončení vypadají přirozeně a měkce.

Permanentní make up rtů

Jak vypadá výsledek?
Rty ošetřené akvarelovou technikou podtrhují krásu ženy svou jemností a elegancí. Díky vydatné koncentraci pigmentu vypadají Vaše rty nezvykle smyslně, přitažlivě a zároveň přirozeně.

Pro koho je tato technika vhodná?

Akvarelová technika Tetování rtů je universální a sluší ženám všech barevných typů. Pokud dáváte přednost maximálně přirozenému, jemnému make-upu, tato varianta je pro Vás ideální. Rovněž se hodí dámám, které by rády zamaskovaly jizvičky či přírodní defekty kůže rtů.

Cena: 2900 Kč

Permanentní make up obočí

Akvarelové tetování je jednou z technik bezkonturového permanentního make-upu, díky níž Vaše obočí vypadá velmi přirozeně. Rovněž bývá nazýváno lehkým stínováním, jelikož pomocí něho lze upravit přírodní barvu obočí, dodat mu vizuálně hustotu a krásný tvar.

Akvarelová technika tetování obočí je univerzálním druhem permanentního make-upu. Lze ji využít k jednoduché úpravě aktuálního tvaru klenby obočí, ale rovněž vytvořit úplně novou. Obočí bude vypadat zcela přirozeně, jelikož oproti klasickému tetování nebude obsahovat klasická vykreslená ohraničení.

Akvarelové tetování obočí je pro Vás ideální, pokud:

Vaše obočí nemá tak výraznou linii a hodilo by se Vám ji jemně zdůraznit;
Vaše přírodní barva obočí není tak výrazná;
Vaše obočí neustále nerovnoměrně odrůstá;
je třeba skrýt estetický defekt (drobné jizvy atd).

Předtím, než si necháte tetovat obočí, poraďte se s odborníkem. Podívá se na současný stav Vašeho obočí, vyhodnotí ho a určí, zda Vám tato technika vyhovuje, nebo bude třeba vybrat nějakou jinou metodu.

Cena: 2900 Kč

Permanentní make up mezi řasami

Jemná šipka po celé délce růstu řas Vaše oči nebývale zdůrazní a opticky prodlouží Vaše řasy. Díky ní budou Vaše oči vypadat překrásně a přirozeně. Tetování mezi řasami si může dovolit každá nehledě na věk či typ kůže. Sluší úplně všem! Jemná šipka mezi řasami neznamená, že si musíte nechat obarvit řasy. Díky vytetované šipce jsou oči krásně zvýrazněny dokonce i tehdy, pokud se vůbec nenamalujete.
Tetování mezi řasami (šipka) neupravuje nedostatky, nýbrž delikátně zvýrazňuje tvar očí a rovněž může částečně nahradit efekt nastavovaných řas, jelikož je vizuálně prodlouží.

Cena: 2900